Bazar
KVH Adam >Menu >Bazar >
   Nabízíme litinové nohy pod žlab (čtvercová základna) 2 ks, bez půlměsíců, standardní výška 55 cm. Mírně zkorodované, není na závadu. Dále nabízíme litinový sifon pod umyvadlo nebo žlab, má mosazný čistící šroub, v bezvadném stavu. Opatřeno asfaltovým nátěrem. Vše tak jak je na foto. Předměty neprodáváme, je možná pouze výměna za jiné příslušenství, elektro, voda, repliky vybavení, zámečnické výrobky. Za Vaše nadbytečné exponáty, vše co by zase chybělo nám.

Kontakt v případě zájmu:  pet.minar@seznam.cz
   Posádka K-S 37 shání ručně tlačenou dřevěnou káru na dvou loukoťových kolech s ocelovou obručí o přibližném průměru 80 - 90 cm. Kárky se vyráběly s postranicemi i bez, nebo jen se žebřinou dole, takový rošt. Některé měly dokonce i brzdu, nebo odpružení např. půleliptickými pery. Některé bylo možné zapřáhnout za menší tažné zvíře.
   Pokud snad víte o tomto „dopravním prostředku“ nebo Vám dokonce straší ve stodole pouhé torzo nebo nápravka s odpružením a zbytkem rámku a jste ochotni věnovat pro renovaci, ozvěte se prosím na: pet.minar@seznam.cz. Právě proto, že byl tento prostředek jedním z nejrozšířenějších spolu s bicykly (a pěší chůzí) v období první republiky, chtěli bychom se tímto dnes již vzácným exemplářem vybavit pro ukázky. Děkujeme.
Pokud by jste zde chtěli zveřejnit vlastní inzerát, vyplňte do vzkazníku váš inzerát a emailovou adresu, která bude sloužit jako spojení pro zájemce.

Podmínky inzece:
         inzerát musí být k tématu tohoto webu
         musí být vyplněn email 
         pro zveřejnění fotografií, napište přímo na:            
         vrchadam@email.cz
Skrýt menu
Aktualizováno:
18.Prosinec 2018 v 11:02
Počasí Mladkov - Petrovičky - Slunečno.cz
Webové kamery (TTNET)
Vytisknout
Mapa webu
Diagram objektů
Nahlásit chybu nebo nás kontaktovat
Anketa
MENU
Klikni